Denný outdoorový tábor pre deti

Na leto sme pre deti zo Žiliny i blízkeho okolia pripravili denný outdoorový tábor, na ktorom budú môcť objaviť 4 živly prírody tak, ako ich nepoznáme. Objaviť čaro vzduchu, divokosť rieky, tajuplný oheň a životodárnu zem. Nebude chýbať ani Rusalka, strážca vetra, elfovia a bludičky. Tento týždeň bude plný dobrodružstva, nových kamarátstiev, adrenalínu a neopakovateľných zážitkov. Čerešničkou na torte je posledná noc, kedy budeme spať vonku, pod hviezdami.

Zaži s nami 4 živly naživo!

Tam v hlbinách času, vtedy, keď zvieratá rozprávali a hory sa hýbali, tam žili bytosti, bytosti štyroch živlov. Všade vo svete boli ukryté brány do sveta mŕtvych a brány do sveta živých. 

Tieto brány boli strážené magickými bytosťami a prírodnými zákonitosťami. Kto chcel načrieť do vedomostí z iných svetov, musel ovládnuť všetky živly. Pomocou myslenia, šikovnosti a dobrodružného ducha mohol magické bytosti štyroch živlov ovládnuť. Už  od pradávna sa verilo, že statočné a dobromyseľné dieťa s dušou hrdinu dokáže štyrom živlom vládnuť. 

Kedy?

19. 8. – 24. 8. 2013, zraz vždy medzi 7.00 a 8.00 a ukončenie medzi 16.00 a 17.00, okrem piatku, kedy spíme v tábore (ukončenie v sobotu medzi 9.00 a 10.00).

Kde?

hlavné sídlo budeme mať v Ekocentre Lesopark pri Paľovej búde. Program sa bude odohrávať v Žiline a blízkom okolí.

Orientačný program:

Deň Program Miesto stretnutia a rozlúčenia
Pondelok Vzduch – lanový park Ekocentrum Lesopark pri Paľovej Búde
Utorok Voda – splavovanie Park SNP pri Tescu
Streda Oheň – vták Ohnivák Ekocentrum Lesopark pri Paľovej Búde
Štvrtok Zem – jaskyňa Ekocentrum Lesopark na bicykloch
Piatok Ukáž, aký živel si ty! Ekocentrum Lesopark na bicykloch

Za koľko?

80 € (cena zahŕňa 5x desiatu, 5x obed, 5x olovrant, 1x večeru, 1x raňajky, vstupné, lektorov, spotrebný materiál, cestovné a poistenie)

Pre koho?

Pre deti od 10 do 14 rokov

Treba si vziať

v závislosti od programu na daný deň: spacák, karimatku, (ak ste v prihláške uviedli, že máte), bicykel, prilbu, dobré topánky, pršiplášť, baterku, pitie, teplejšie oblečenie na večer, preukaz poistenca, vreckové nie je potrebné (iba ak na kofolu).

Kontakt

Jana Buteková: jana.butekova@gmail.com, 0907 694 985

Dokumenty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *